Zapraszamy do komentowania

7 komentarzy do: “Śladami Gaudiego czyli 21 wycieczek po Barcelonie i Katalonii plus mały suplement…”

 1. Kristina pisze:

  Zdjęcia wspaniałe!Barcelona wspaniała! Byłam tam w czerwcu 2012 – też 10 dni. Zrobiłam 1300 zdjęć, po selekcji zostało 900. Twoje wędrówki i zdjęcia jak bym szła w ślad za Tobą (prawie). Gratuluję! I prośba, jakim aparatem robiłeś te zdjęcia.

  • millotaurus pisze:

   Dziękuję Krysiu za miłą wizytę !!!
   Mój aparat to (do dzisiaj zresztą) Sony alfa-100, stareńki już, ale działa 🙂
   Wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzę !!!

 2. Joanna pisze:

  Jestem po ogromnym wrażeniem.

 3. millotaurus pisze:

  Ahoj JBB…:-)…Słyszałem kiedyś o takiej książce, która zachęca do spaceru po Paryżu po pewnych (na ogół wtopionych w trotuary) znakach…spróbuję sobie przypomnieć, co to za książka…
  Co do Hiszpanii…dla nas i Barcelona to nadal Terra Incognita…kiedyś pobiegałem sobie przez dni kilka po Hiszpanii za pośrednictwem Goggle Earth…Janeczko, to jest przepiękny kraj z taką mnogością atrakcji, że to jest porcja na kilka żyć…:-)

 4. JBB pisze:

  Jest coś szczególnego w takim odkrywaniu miasta po uprzednim przeczytaniu paru książek, niekoniecznie przewodników. Z książką „Francuskie ścieżki”, W.Łysiaka, pod pachą zwiedzałam Paryż, usiłując poczuć klimaty historii, którą tak barwnie przedstawiał.

  Hiszpania to dla mnie jeszcze „terra incognita”, ale smaku mi narobiłeś nie do zaspokojenia 🙂
  Lubię Twoje, niby lakoniczne a jakże sugestywne i treściwe opracowanie każdego dnia. Filmy będę łykać po pigułce 😉 Na dłużej wystarczą. Gratuluję i dziękuję za piękne urozmaicenie pochmurnego weekendu. Pozdrawiam, Janina

Dopisz tutaj swoje refleksje: