Zapraszamy do komentowania

7 komentarzy do: “Czeski serial – dzień trzeci, czyli idziemy w Adrspaskie Skały i jakoś nam dzień zleci…”

 1. isadeg pisze:

  Fantastyczne zdjęcia, jak z bajki. Niestety filmu nie mogę zobaczyć w Niemczech jest niedostępny ? Ale i tak nacieszyłam oko.

  • millotaurus pisze:

   Widzisz, ta muzyka nie jest oczywiście moja, a to znaczy,że jestem złodziejem i naruszam czyjeś prawa autorskie…w związku z powyższym, mam u siebie notatkę w YouTube,że ten film nie będzie odtwarzany w niektórych krajach…szkoda,że to akurat w Niemczech…

   Straszliwe nieporozumienie z tymi prawami autorskimi i totalne przegięcie.
   Przecież ja nie mam żadnych profitów wynikających z faktu umieszczenia filmu z cudzą muzyką. Powiem więcej – ja propaguję i upowszechniam czyjeś dokonania muzyczne.
   No cóż, pod tym względem żyjemy w absolutnie kretyńskich czasach.
   Jeśli by Cię ten temat interesował (kwestia praw autorkich i ich ochrony) to polecam książkę – Lawrence Lessig – „Wolna Kultura”…to pozycja w wolnym obiegu udostępniona w pliku pdf…A może Admin by ją umieścił na stronie Fotoreportera ?

 2. Ksenia pisze:

  Byłam tam już kilka razy, ostatnio w listopadzie tamtego roku, było tak pusto ajk nigdy, żadnego ludzia spotkanego, ale pogoda brzydka, niefotogeniczna, zdjęcia nie wyszły ładnie, ale przecież tam jeszcze nie raz wrócę :))) Dziś z ogromną przyjemnością oglądam i podziwiam Twój filmik, słuchając wspaniałej, relaksującej muzyczki :)))

 3. millotaurus pisze:

  Anges, nawet się nie odważyłem opisywać…za kiepski ze mnie pisarzyna 🙂

  To trzeba zobaczyć i tyle…

 4. Anges pisze:

  Bardzo interesujäce zdjecia. 🙂
  zgadzam sie z Tobä ´wrazenie trudne do opisania´. Wiec na wiosenna wedrowke polecam Adrspaskie Skały dla wszystkich, ktorzy nie byli, byli i takich, co sie nie mogä zdecydowac 🙂
  🙂

Dopisz tutaj swoje refleksje: