Zapraszamy do komentowania

4 komentarze do: “Czeski serial – dzień siódmy już, czyli trzy ciekawe miasta, a Karkonosze tuż tuż…”

 1. millotaurus pisze:

  Kseniu, na pewno i Kamienna Góra z czasem wypięknieje…
  Janeczko…generalnie jest czysto, to fakt, aczkolwiek nie widać jakiejś szczególnie namolnej pieczołowitości w sposobie utrzymania domów, ulic, etc. To się u nich odbywa jakoś tak mimochodem, ale efekty są przyjemne dla oka.
  Co nie znaczy, że nie ma ruder – są, ale zabezpieczone przed totalna dewastacją i chyba czekają na nabywcę…

  Co do zablokowanego filmu – ta firma będąca właścicielem „praw autorskich” do muzyki, WMG, jest akurat wyjątkowo konsekwentna i już chyba kilka razy mi blokowała filmy. Niestety nie jestem w stanie przewidzieć, na którym utworze muzycznym położyli grabieżczą łapę…:-)

  Swoją drogą ciekawe, ile by zażądali za uprawnienia do korzystania z ich muzyki…pewnie z 1000 euro miesięcznie po wsze czasy :-_)))

 2. Ksenia pisze:

  Pięknie, po prostu jest tam pieknie :))) Szkoda, że takie miasteczka jak moje w Polsce nie postwiły na turystykę, zapewne wtedy tez byłoby pieknie, a tak ???? muszę biegac po gorkach, bo tam jest czysto i pięknie a K.G. pokazywać z daleka 🙂 choc skłamałabym gdybym powiedziała, ze nic w K.G. sie nie dzieje, ale efekty zobaczymy latem :)))) Podobaja mi sie twoje seriale, czekam na film 🙂

  Pozdrawiam, Ksenia.

 3. admin pisze:

  Hmmm, podaj link do YT, może problem w czym innym, jak ostatnio?

 4. JBB pisze:

  Czy u nich wszędzie tak czyściutko, czy tylko na Twoich zdjęciach? Tak sobie oglądam i utwierdzam się w przekonaniu, że lubię… seriale 😉 Zdjęcia „na temat” czy z określonego miejsca pozwalają przenieść się tam wyobraźnią, poczuć klimat, poznać charakter zabudowy, nawet kolorystykę tejże… To zupełnie inne wrażenia, niż podczas oglądania pojedynczych zdjęć wrzucanych do panoramio. VIVAT SERIALE! 😉

Dopisz tutaj swoje refleksje: