Zapraszamy do komentowania

9 komentarzy do: “Konkurs Fotograficzny – Kontrasty”

 1. Anges pisze:

  Witajcie!
  Gratuluje wszystkim bardzo ciekawych zdjec. Co galeria, to nowy pogläd na temat. (i bardzo dobrze, bo dzieki temu nie ma monotonii):)
  Pozdrawiam serdecznie i zycze wszystkim wygranej. 🙂

 2. admin pisze:

  Dziękujemy Piotrze 🙂

  Zapraszamy do głosowania przez przyznanie każdej galerii wybranej liczby gwiazdek.

 3. Piotrek pisze:

  Witam serdecznie.

  Dziękuje bardzo za zaproszenie do głosowania w konkursie z którego skorzystałem. Życzę wszystkim uczestnikom osiągnięcia zamierzonego celu, a FotoReporterowi24.pl z okazji 6-miesięcznicy kolejnych miesięcy w samych sukcesach.

  Pozdrawiam, Piotrek

 4. ivadis pisze:

  Hi dear admin how many pics it’s possible send for the conquest? are minimum?, all pics about the same theme?.
  Ivadis

 5. isadeg pisze:

  Twoje zdjęcia są wspaniałe, podziwiam wytrawne oko fotografa !
  Ja niestety nie wezmę udziału bo nie mam takich zdjęć, niestety notuję tylko to co jest estetyczne i harmonijne. Taki nawyk malarki lubiącej harmonię.

  • JBB pisze:

   O, kurdemol. Dostrzegasz brak estetyki na tych zakręconych fotkach? W malarstwie, na którym opiera się fotografia, spotykamy kontrasty barw, światła, faktur… Może pod tym kątem warto temat konkursu przemyśleć ? To pierwszy, historyczny konkurs FotoReportera i jak to tak, bez Ciebie 😉 Pozdrawiam, Janina

 6. millotaurus pisze:

  Janeczko…bardzo się cieszę z tego konkursu…i zarazem bardzo się martwię tym konkursem, bo muszę teraz przeszukać moje fotki w poszukiwaniu kontrastów !!!

  🙂

  • JBB pisze:

   To faktycznie orka na ugorze, biorąc pod uwagę, ile masz zdjęć. Ale tu bardzo pomocne okazało się posiadanie, niejako zewnętrznego i otagowanego magazynku na Panoramio 🙂 To zdecydowanie przyspieszyło poszukiwania. A że są to tylko pierwsze trafienia.. cóż, „nie ma rzeczy idealnych”, powiedział lisek…

Dopisz tutaj swoje refleksje: