Zapraszamy do komentowania

18 komentarzy do: “Grafika…???… komputerowa – część 2…”

 1. jokato pisze:

  zapomniałam o gwiazdkach…już błąd naprawiłam!

 2. Isabeldeg pisze:

  Daję 10* bo więcej tu nie ma.

 3. isadeg pisze:

  Jestem zachwycona i zafascynowana powyższymi zdjęciami (pracami). Szczególnie podobają mi się te prace na bazie zdjęć, są one dla mnie surrealistyczne i przypominają mi obrazy Salvadora Dali. Teraz rozumiem skąd się biorą ci artyści fotograficy komputerowi. Chylę czoła bo coś takiego zrobić to trzeba być artysta. Moje wielkie uznanie i gratulacje.

 4. jokato pisze:

  Dla mnie to science fiction ale w najlepszym wydaniu:) Jestem pod wrażeniem!

 5. millotaurus pisze:

  Te grafiki to jakby stopklatki z filmu. Mam chyba kilka wyrenderowanych animacji z niektórych pokazanych tutaj grafik, spróbuję je odszukać i w części trzeciej pokazać rzecz „od kuchni” 🙂

 6. millotaurus pisze:

  Tutaj czuje się nieco przestrzeni, bo 3DS Max umożliwia tego typu efekty, stąd może to wrażenie „filmowości”. Te grafiki też są niezbyt duże, chyba 800×600 pikseli, ale mam je także zachowane w oryginalnym formacie .max. Ten format to jak gdyby „scenariusz” przestrzennej sceny, więc w każdej chwili można go ponownie renderować i to w przeróżnych wersjach – na przykład patrząc z różnych stron, zmieniając oświetlenie sceny, ingerując w samą bryłę… itd.
  Niestety, z powodów wyłuszczonych w tekście, nie mam 3DS Max…:-(

 7. JBB pisze:

  W tej galerii jest trochę inny klimat… pomyślałam , że jakiś… „fabularnie filmowy” 😉 Grafiki są dla mnie bardziej dynamiczne, odruchowo wzrok poszukuje ciągu dalszego, jakiejś kontynuacji świata… poza horyzontem.. BAJECZNE!
  max034 (5wx2k) opowiada jakąś smutną historię, max120a (10wx4k) to szczęśliwy koniec naszej cywilizacji 😉 max096a (6wx1k) to subtelne połączenie symboli miłości i pokoju… no i moje ulubione leśne duszki 🙂

  Przyjemnie pofantazjować, inspirując się Twoimi grafikami.
  Koniecznie trzeba dodać te galerie do działu Natchnienia * Inspirations, żeby można było w każdej chwili do nich wracać… i cieszyć się formą i kolorem.

Dopisz tutaj swoje refleksje: