Zapraszamy do komentowania

9 komentarzy do: “KONTRASTY – LAUREACI”

 1. Anges pisze:

  Gratuluje bardzo serdecznie. Dla mnie wszyscy sa wygrani. Czekam z niecierpniwoscia na nastepny konkurs, zeby znowu nasycic swoje oczeta tak wspanialymi zdjeciami.
  Pozdrawiam wiosennie 🙂
  A.

 2. azereb pisze:

  Gratuluję wygrywcom. Dziękuję redakcji i jury oraz wszystkim współuczestnikom.

 3. isadeg pisze:

  Gratuluję wszystkim uczestnikom, niezależnie od zajętego miejsca. Z wielką przyjemnością obejrzałam wszystkie fotografie i oddałam głosy, stwierdzam że wybór był bardzo trudny.U każdego uczestnika znalazłam jakieś ciekawe zdjęcie, które było naprawdę wyjątkowe.
  Podziękowania dla organizatora i jury za tak wspaniałe rozwiązanie i nagrodzenie wszystkich uczestników.

 4. jokato pisze:

  Była to super zabawa i aż żal że już za nami:)Gratulacje dla Malby i nas wszystkich…proszę o jeszcze:)

 5. JBB pisze:

  Dziękuję za sympatyczną konfrontację i GRATULUJĘ WSZYSTKIM! ciekawych zdjęć!

  Gratuluję Malby! Mnie dopiero komentarz Tajnego Jurora uświadomił, że „płytko widzę”. (Myślałam, że to barierka wokół fontanny ;)) Co znaczy dusza artysty! 🙂

  Gratuluję Millotaurusie! Miejsce obok Ciebie, to jak wisienka na torcie 😉 Nie miałabym nic przeciwko, żebyś był samopojedynczy na topie. W twojej galerii są zdjęcia reporterskie z artystycznym szlifem, u mnie tylko reporterskie (stety albo niestety).

  Gratuluję Jokato! W street-photo nie masz równych w naszych kręgach. Może następny konkurs będzie z tego gatunku, np. „Na dowcipne zdjęcie uliczne”?

  Gratuluję Azereb! Twoja „intelektualna” fotografia budzi mój zachwyt… Szukasz własnego stylu… i to jest cenne, bo jak ktoś powiedział sfotografowano już wszystko, zatem kreatywny może być tylko sposób prezentacji tematu.

  Jeden fakt cieszy mnie szczególnie. Skoro nikt nie osiągnął maximum możliwych punktów, to znaczy, że stawiamy sobie i jako autorzy i jako jurorzy wyższe wymagania. A to jest najlepsza droga do rozwoju. I tak trzymać! – jak mówią żeglarze.

 6. millotaurus pisze:

  Gratuluję wszystkim wygranym !!!

  A malby w szczególności – popieram Basię Maliszewską !!!

  🙂

 7. Piotrek pisze:

  Gratulacje dla uczestników, jak również dla organizatora i jurora konkursu.
  Pozdrawiam, Piotrek

 8. malby pisze:

  Gratuluję również laureatom I nagrody – JBB, millotaurus Wasze wspaniałe galerie dostarczyły wielu miłych chwil, dziękuję za możliwość ich obejrzenia 🙂

  Laureatów II miejsca witam na podium i współdzielę radość z zajęcia miejsca na pudle 😉 Pozdrawiam!

 9. malby pisze:

  Huurrra!!! :))) Jestem absolutnie zaskoczona i niesamowicie szczęśliwa!! Bardzo serdecznie dziękuję przemiłej Pani Barbarze Maliszewskiej – Tajnemu Jurorowi- za tak wspaniałą, poetycką, dogłębną analizę mojego skromnego zdjęcia. Pani opinia, Pani Barbaro, wyniosła mnie na szczyty zadowolenia (bez samo ;)), ale jednocześnie dała motywację do dalszego rozwoju w dziedzinie fotografii. Serdecznie dziękuję i gorąco pozdrawiam.

  Dziękuję również organizatorce konkursu – Janeczko jesteś wspaniała! Konkurs został przeprowadzony absolutnie profesjonalnie, nagrody wspaniałe, zabawa znakomita. Mam nadzieję, na dalsze takie miłe przeżycia 🙂

  Dziękuję współuczestnikom za świetną zabawę i możliwość zobaczenia ich znakomitych zdjęć, to była prawdziwa uczta dla oczu!

  DO ZOBACZENIA W NASTĘPNYM KONKURSIE 🙂

Dopisz tutaj swoje refleksje: