Zapraszamy do komentowania

8 komentarzy do: “Sztuka na ulicach Łodzi”

 1. millotaurus pisze:

  Podniosły mnie na duchu te zdjęcia, bo często mam wrażenie,że mieszkam w brzydkim mieście…okazuję się,że miejscami jest miłe dla oka i nawet przytulne…dziękuję Autorce !!!

  • JBB pisze:

   Grzesiu, ja żeby nie zwątpić w moje miasto sięgam do dawnych zdjęć, gdyż teraz tylko niekończące się remonty włażą w kadr… paskudy jedne. Nie można zbudować raz a dobrze?
   W zdjęciach Tereski jest dużo sympatii … odwzajemnionej…
   Może Łódź wybiera sobie… komu się przypodobać? 🙂

   • millotaurus pisze:

    O ile wiem, to jest dość przekorna…więc to nie jest niemożliwe 🙂

 2. isadeg pisze:

  Bardzo piękne ujęcia i ciekawe pocztówki z Łodzi. Pomysł z przedstawieniem sławnych łodzian na ulicach wspaniały.

 3. jokato pisze:

  Tak pięknie pokazać swoje miasto może tylko ten co je kocha. To drugie oblicze często ukrywamy chyba , że jak Janeczka chcemy zwrócić włodarzom miasta uwagę i zagonić ich do efektywniejszej pracy:)Super zdjęcia, mało znam Łódź i żałuję.

  • admin pisze:

   Joanno, gwoli ścisłości, autorka zdjęć nie jest łodzianką, ale kto wie, może spacerując o świcie można się w Łodzi zakochać od pierwszego wejrzenia ? 😉

   • jokato pisze:

    Tym bardziej słowa uznania, ja tak po sobie sądzę bo chowam te nasze wrocławskie mankamenty jak mogę i staram się tylko chwalić:))

 4. malby pisze:

  Ja również dziękuję Teresie za pokazanie Łodzi z tej ładniejszej strony, mimo, że miasto ma co najmniej dwa oblicza 🙂 Z tym nie dopuszczaniem do dewastacji elewacji zabytkowych kamienic różnie bywa, nawet różnie bywa z codziennym utrzymaniem czystości na ulicach, szczególnie na Piotrkowskiej właśnie, ale żeby nie zburzyć pozytywnego wrażenia Pań, potwierdzam – my łodzianie jesteśmy dumni z naszego miasta :)) Gratuluję świetnych zdjęć i ciekawego wstępu – Teresko, Janeczko dziękujemy!

Dopisz tutaj swoje refleksje: