Zapraszamy do komentowania

6 komentarzy do: “Quedlinburg”

 1. aurorajolanda pisze:

  So, Basia, this little town is just 50 km awy from my home. I was there some times. Twoje zdjęcia pokazują miasto w najlepszym wydaniu!

 2. BasiaM pisze:

  chcę dodać następną cegiełkę do wieży, ale nima możliwości…. 🙁

 3. malby pisze:

  Piękne, warte zwiedzenia miasto. Kamienice z murem pruskim, czyściutkie uliczki, zamek, wspaniały kościół są prawdziwą atrakcją turystyczną. Bardzo zachęcająco przedstawiłaś Quedlinburg Basiu, może kiedyś uda nam się tam pojechać.

  Gratuluję świetnych zdjęć! Są znakomite kompozycyjnie i tematycznie, oczarowało mnie światło (zdj.17) i kolorystyka (zdj.26), ale również pomysłowość ujęć (zdj. 7, 8, 24). Pozdrawiam serdecznie 🙂

 4. JBB pisze:

  Ech, powiało wakacyjnym klimatem. Pokazałaś miasteczko na wiele sposobów, od ogółu do szczegółu, tak jak lubię 😉 Widać, że Cię oczarowało.
  Podobają mi się dachy. Konsekwentnie odnowione – podobnie jak w Bautzen. Zamek na skałach wygląda imponująco. Przy tak pięknej pogodzie faktycznie widoki bajkowe.
  I jedyne o co mam żal do konserwatorów i restauratorów zabytków to mały drobiazg… zamki typu Łucznik i srebrne wkręty mocujące atrakcyjne klamki utalentowanych rzemieślników z przeszłości.

 5. admin pisze:

  Witaj BasiuM w gronie fotoreporterów. Zapraszamy częściej. Fotograficzna Wieża Babel czeka na kolejne cegiełki.
  Pozdrawiam w imieniu Redakcji FotorePortera24.pl

Dopisz tutaj swoje refleksje: