Zapraszamy do komentowania

6 komentarzy do: “Janusz Łozowski i Jego inny świat”

 1. millotaurus pisze:

  Piękne obrazy…

 2. BasiaM pisze:

  Więc byłam… mało na kolanach nie chodziłam ze wzruszenia i pokory wielkiej. Szkoda, ze nie mogę powiedzieć: Jasiu, bo Go nie znam… ale czuję, ze jest w pewnym sensie mi bardzo bliski. Prace oglądałam oczami, palcami, sercem… Nie wiem które najpiekniejsze, które najbardziej mi w duszy zagrało…. Kilka weszło mi pod skóre głęboko… Cudowności… cudowności!!!! Pozdrawiam Pana serdecznie!

 3. BasiaM pisze:

  wzruszające f15.
  Niesamowite! juz w połowie ogladanych zdjęć chciałam wyłączyc kompa i lecieć do MariiMagdaleny!!! Jak ja bym chciała TAK umiec jak Pan Janusz Łozowski!! Jak dobrze, ze są ludzie, którzy robia takie rzeczy. Jak tylko skończe pracę – lecę! Dzieki za pokazanie, bo umknełoby mi coś pieknego!

 4. Bella pisze:

  Podziękowania dla autorki za wspaniałą relację z wystawy !

 5. Isabel pisze:

  Wystawa cudowna i niepowtarzalna, naprawdę warto zobaczyć bo jedyna w swoim rodzaju… to prawdziwe ” drewniane okruchy duszy” Jasia Łozowskiego. Wszystko inaczej odbiera się w atmosferze Katedry, to wspaniałe miejsce na tą wystawę.

 6. Joanna pisze:

  Tak bardzo żałuję, że nie mogłam tam z Wami być, niestety, spędziłam wczorajszy dzień w pozycji poziomej. Pięknie pokazałaś obrazy i cieszę się , że choć tak mogłam nacieszyć swoje oko.

Dopisz tutaj swoje refleksje: