Zapraszamy do komentowania

6 komentarzy do: “Pracowity plener malarski w Bagnie”

 1. jokato pisze:

  Możesz być o mnie spokojna, nigdy nie myślałam łapać się za coś co nie dla mnie przeznaczone:) Bozia talentu nie dała, dobrze, że chociaż podziwiać mogę.Jak najbardziej jestem za pomysłem zorganizowania warsztatów interdyscyplinarnych, byłoby super!

 2. JBB pisze:

  Basiu, Joasiu. Malowanie zostawmy malarzom 😉 Natomiast Mikołaj natchnął mnie innym pomysłem… udziału w warsztatach interdyscyplinarnych. Jest coś fajnego w możliwości przedyskutowania, np. kadru z wiekowym drzewem, z zawodowym artystą. Zobaczyć swoje zdjęcie oczami innej osoby. Co Wy na to? Szukamy okazji?

  • millotaurus pisze:

   Popieram pomysł…pod warunkiem,że miejsce będzie równie smakowite jak Bagno 🙂

   • JBB pisze:

    Jednym słowem rozpoczynamy tropienie stosownej imprezy. Na zorganizowanie samodzielne – co chyba sugeruje Joasia – chyba za wcześnie, ale ziarno zasiane, zatem kto wie, co z niego urośnie.

 3. BasiaM pisze:

  no to za rok borę pędzel i jadeeee 🙂 pod warunkiem, że siostra Aniela jeszcze tam będzie 🙂 🙂 🙂 Fajnie napisane, ciekawe zdjęcia. Pozdrawiam wszystkich 🙂

 4. jokato pisze:

  Tylko pozazdrościć Ci Janko takich przeżyć, było wręcz magicznie. To wspaniałe miejsce tak działa chyba na wszystkich to co mówić o wrażliwych artystach. Zdjęcia super, sprawiły, że zatęskniłam za tamtą wspaniałą niedzielą…dobrze, że obraz Izabeli i książka przypominają mi o niej:)Za rok będzie znowu cudnie!

Dopisz tutaj swoje refleksje: