Zapraszamy do komentowania

10 komentarzy do: “Wrocław – nasz Przystanek Alaska”

 1. YvettePM pisze:

  Gratulacje materiału. Nareszcie i ja dotarłem do tego wyśmienitego, przesyconego nutą refleksyjności tekstu.Ciepło w obiektywie,bajecznie zimowo,wszystko zamarza w zimie, oprócz obiektywu reportera. z empatią w stosunku do wszystkich zdjęć, wskazując jednocześnie wyjątkowa fotorelacje.

 2. Isabeldeg pisze:

  Dla mnie osobiście bardzo nostalgiczne fotki, pamiętam takie obrazy z mojego dzieciństwa.Piekne zdjęcia.

 3. jokato pisze:

  Fantastyczne zdjęcia, super:)

 4. Regina pisze:

  Świetne zdjęcia Janko! Piękniej niż w rzeczywistości:) Szczególnie intrygujące zdjęcie z samotnymi butami:)))
  Pozdrawiam.

  • JBB pisze:

   Dziękuję Regino. Tak tam jest. Pierwszy raz dotarłam do tej śluzy. Most Bartoszowicki ładnie odnowiony i okolica uporządkowana. Żałuję tylko, że lis wyskoczył znienacka i szybko uciekł. Zbyt szybko 🙁 Pozdrawiam wieczornie, J.

 5. millotaurus pisze:

  Piękną macie zimę We Wrocku…a Łódź szaro-bura w tym roku 🙂

  • JBB pisze:

   Odra zamarzła w grudy i to jedyne białe ślady zimy. Na drzewach niestety także szaro-buro, ale w słoneczny dzień fajne dla oka są kontrasty. Po prawdziwą zimę trzeba niestety z 3 godziny jechać a dzień nadal krótki. Może w marcu? Pozdrawiam, J.

 6. malby pisze:

  Lis w mieście to rzadki widok, pewnie go głód zmusił do podejścia tak blisko ludzi. Istotnie, kaczki powinny się mieć na baczności 🙂 Właściciel butów pływał w przerębli? 🙂 Ładne zdjęcia, zima na nich jak malowana 🙂

  • JBB pisze:

   Ha! Właściciel butów jeszcze ślizgał się po powierzchni (na prawo od butów), zataczając kolejne kółka. Nie pochwalam takiej brawury, zwłaszcza w odludnym miejscu. Pan łyżwiarz pewnie nie wie, że organizm w wodzie o temp. 4C wytrzymuje 4 minuty.

Dopisz tutaj swoje refleksje: