Zapraszamy do komentowania

18 komentarzy do: “Gdy w Ogrodzie Botanicznym zakwitną…tulipany”

 1. AnnaJolanta pisze:

  Z tym ‚wrzucaniem’ – raczej są to relacje bieżące, a ja, niestety jestem ciągle ‚starej daty’ 🙂 A godzina lotu? – żaden problem – najpierw dojazd do lotniska – min. 2,5 godziny…
  Pozdrawiam serdecznie 🙂

 2. jokato pisze:

  Skąd te byki, nie wiem…liczę na zrozumienie, pewnie upał:)) Pozdrawiam!

  • admin pisze:

   Byki śą sympatyczne 😉 A przy okazji. Obok daty i godziny komentarza (osoby zalogowanej) jest w nawiasie słówko (Edytuj). To wejście na ewentualne poprawki opublikowanego komentarza. Miłego świętowania.

 3. jokato pisze:

  śą cudne i wspaniale pokazane…

  • malby pisze:

   Joasiu, wielkie dzięki, Twoje słowa to dla mnie duża przyjemność 🙂 Bykami się nie przejmuj, zdarzają się wszystkim 😉 Pozdrawiam cieplutko!

 4. AnnaJolanta pisze:

  Świetne relacje, tylko trochę żal, że z miejsc, do których dla mnie troszkę daleko 🙂 Pozdrawiam

  • malby pisze:

   Witaj Aniu, fajnie, że wpadłaś 🙂 Cieszymy się, że podobają Ci się nasze relacje, może też spróbujesz coś wrzucić? A co do odległości, to i to można przeskoczyć – nowe linie samolotowe i za godzinę jesteś w Łodzi 😉 Pozdrawiam!

 5. admin pisze:

  Dla spóźnialskich pozostaje wersja papierowa..

  • malby pisze:

   :):) Może nie będzie tak źle Janeczko, może w Waszym Ogrodzie sadzą jakieś późniejsze odmiany. Sprawdź 🙂

  • malby pisze:

   Dopiero teraz zorientowałam się jaką wersję papierową miałaś na myśli 😉 Jestem pełna podziwu dla wykonawczyni papierowego kwiatu. Origami nie jest mi obce, wielokrotnie robiłam z uczniami różne zwierzaczki i ptaki, ale tulipana nie miałam okazji 🙂 Teraz, kiedy instrukcje mam „na tacy” będę musiała spróbować 😉

   • JBB pisze:

    Ja też 😉 A tymczasem na parapecie mam drewniane tulipany – prosto z Rotterdamu. I wyobraź sobie, że nawet w Holandii, w maju, już tulipanów nie było. Jak pech, to pech.

 6. Tessa pisze:

  Wspaniałe są, też muszę nazbierać zapasów. Dziękuję za zaproszenie i zachętę. Nie ma rady – jutro lecę do naszego Botanicznego, nie wiem którego, bo są dwa :))

 7. JBB pisze:

  Może jeszcze zdążę oczy nacieszyć… Tak sympatycznie, nieomalże poetycko zachęciłaś do wizyty w ogrodzie. A zielone pąki czekają na właściwy dzień, żeby pokazać, co kryją w swej zieloności. Już któryś rok z rzędu podziwiam kwiaty z łódzkiego ogrodu. I dobrze. Gratuluję barwnej i przesympatycznej relacji.

  • malby pisze:

   Dziękuję Janeczko 🙂 Już wiadomo co kryją zielone pąki, zdjęcia są ułożone chronologicznie – od malutkich sadzonek, po wyrośnięte okazy w kremowym kolorze. Powstał taki mini reportaż o rozwoju tulipanów od okresu „żłobkowego” do pełnej dorosłości 😉

   • JBB pisze:

    To znowu nie zdążę. Nie mogłam jakoś trafić w porę kwitnienia. Kiedy już dotarłam, to tylko podwiędnięte irysy wielu gatunków zobaczyłam.

 8. millotaurus pisze:

  Super 🙂

Dopisz tutaj swoje refleksje: