Zapraszamy do komentowania

7 komentarzy do: “Formentera. Wyspa najpiękniejszych plaż”

 1. Isabeldeg pisze:

  @Malby Dziękuję za miły komentarz. Właściwie to wystarczy jeden dzień na zwiedzenie tej wyspy. Jest urocza i warto ją zobaczyć. Niezwykłe plaże i niezwykły kolor wody. Pozdrawiam serdecznie.

 2. malby pisze:

  Wspaniale się ogląda takie cudowne, letnie krajobrazy kiedy za oknem mroźna zima 🙂 Sądząc po niewielkiej, w stosunku do ilości przybywających na wyspę turystów, ilości miejsc noclegowych, dłuższy pobyt należy zamawiać chyba z rocznym wyprzedzeniem 🙂 A może wystarczy jeden dzień na zwiedzenie tej niewielkiej, ale pięknej wysepki… Bo, że warto ją zobaczyć Twoja relacja Izo, przekonała mnie od razu. Gratuluję zdjęć i pozdrawiam.

 3. JBB pisze:

  Ech, tyle morza wokół… W tym roku patrzyłam na morze przez 45 minut. To zdecydowanie za mało. Z radością oglądam Twoje zdjęcia, które tak malowniczo prezentują piękną wyspę o różnych porach dnia. Magiczne światło zachodzącego słońca na zdjęciu …078 i te wieczorne, pomieszane ze światłem latarni na wybrzeżu. I ludzi jakoś nie za wiele? Fajne odkryłaś miejsca.

 4. Isabeldeg pisze:

  Przepraszam ! ale niektóre fotki mają podpis Ibiza, ale to tylko była nazwa pliku, audentycznie są z Formentery 😉

  • admin pisze:

   Izo. Poprawię tytuły zgodnie z nazwą wyspy a nie pliku – tak działa automat, ale zawsze można wyedytować tytuł po załadowaniu zdjęcia.

 5. Isabeldeg pisze:

  Serdecznie dziękuję Adminowi za pomoc we wstawieniu zdjęć 😉
  Ja też będę zaglądać tu zimową porą aby popatrzeć na te bajeczne krajobrazy.

 6. admin pisze:

  Izo, te plaże muszą być dla Ciebie wspaniałą inspiracją. Tylko czekać, jak zobaczę je na Twoich obrazach. Niektóre zdjęcia już wyglądają jak namalowane 😉 Urocze miejsce na urlop dla kochających słońce. Bardzo dużo mocnego światła. To, wbrew pozorom, trudne warunki dla aparatu. Tym bardziej gratuluję udanej fotorelacji. Będę tu zaglądać zimową porą 😉 Dziękuję za podzielenie się tymi pięknymi panoramami z sympatykami Magazynu FotoReporter24.pl.

Dopisz tutaj swoje refleksje: