Zapraszamy do komentowania

2 komentarze do: “Noc Muzeów 2015 – fotoimpresja z jednej wystawy”

 1. malby pisze:

  Kształt tego kolczastego namiotu kojarzy mi się z jeżem albo gąsienicą z Arboretum 😉 Ciekawy projekt i wykonanie, dzięki ekranom na końcach tub, na niewielkiej powierzchni zamieszczono sporo informacji i zdjęć, nawet znalazło się miejsce na reklamy sponsorów 🙂

  Co do Nocy Muzeów, to impreza chwalebna i godna poparcia. Widzę, jednak że powoli zmienia charakter – głównym jej celem staje się nie zwiedzanie, a spotkanie ze znajomymi. I nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że w wielu przypadkach te spotkania kończą się nękaniem pracowników muzeów, rozróbami i toną śmieci, głównie butelek :/ Ot, kolejna okazja do wypicia i zaprezentowania swojego agresywnego podejścia do świata.

  Pocieszające jest to, że coraz więcej placówek przyłącza się do projektu, prezentując swoje podwoje, niedostępne dla zwiedzających w ciągu roku.

  • JBB pisze:

   Na takie incydenty nie trafiłam, ale też wybierałam niszowe miejsca, bo tłumy mnie odstraszają. W przyszłym roku spróbuję wyjechać poza Wrocław. Dziękuję komentarz. Pod rozwagę organizatorom.

Dopisz tutaj swoje refleksje: