Zapraszamy do komentowania

11 komentarzy do: “Wrocław w moim obiektywie”

 1. Tomasz Moczek pisze:

  Dziękuję za zauważenie mojej skromnej postaci.

 2. millotaurus pisze:

  Wow, ilość krasnalków jest już faktycznie porażająca 🙂 Nie da się już wszystkich obejrzeć chyba. Dzięki Izo za miły spacer po Wrocku !

 3. malby pisze:

  Świetna galeria, z przyjemnością obejrzałam. I widzę, że są miejsca, których nie znamy, pora się wybrać do Wrocka 😉 Ilość krasnali jest oszałamiająca, jako turyści nie mamy szans obejrzeć je wszystkie, dlatego pomysł na krasnalową galerię, Izo, jest bardzo dobry, czekamy na fotki!

  • isabeldeg pisze:

   Malby, dziękuję za komentarz. Krasnale to materiał nie na jedną galerię a przynajmniej na kilka. Ja też jeszcze wszystkich krasnali nie widziałam… ale może temat zaowocuje.

 4. isabeldeg pisze:

  Krasnali jest już 269 – stan na koniec 2015 roku. Aby zrobić galerię trzeba je jeszcze odnaleźć… a to faktycznie nie jest takie łatwe.

 5. Janina pisze:

  Proszę bardzo. Warto krasnali umiejscowić, ale oni się tak sprytnie chowają … 😉

 6. isabeldeg pisze:

  Wierszyk do fotki „Pomnik ku czci zwierząt rzeźnych”

  /Jerzy Wojciechowski/ Na Jatkach

  Wegetariańska herezja: rzeźby zwierząt, gdzie była rzeźnia.

 7. isabeldeg pisze:

  Janko, dzięki za pomoc w rozlokowaniu fotek. To jest tylko mini wycinek Wrocławia, ale chyba fotki zachęcają do odwiedzenia Wrocławia, bo miasto jest warte tego.

 8. JBB pisze:

  Izo, Wrocław w Twoim obiektywie jawi się jako miasto przyjazne ludziom dowcipnym i pomysłowym. Spojrzenie przez artystyczny detal – ozdoby kamienic, pomniki i „społeczność” krasnali, zabytkowe perełki i akcenty nowoczesności, buduje barwną wizytówkę miasta, które chce się odwiedzić i fotografować. Dobra reklama Europejskiej Stolicy Kultury tuż przed turystycznym sezonem! Dziękuję za wirtualny spacer.

Dopisz tutaj swoje refleksje: