Zapraszamy do komentowania

6 komentarzy do: “4800 m2 dla sztuki współczesnej a będzie jeszcze więcej”

 1. Maryln Fuchser pisze:

  Cześć, Na wstępie chciałbym podziękować za trud włożony w napisanie tego artykułu. Pomógł mi niezmiernie i pewne tematy stały się dla mnie jasne, a szczególnie te zawarte w tym artykule http://fotoreporter24.pl/2011/09/20/4800-m2-dla-sztuki-wspolczesnej-a-bedzie-jeszcze-wiecej/. Na pewno umieszczę link na swoim portalu – link pewnie dam o nazwie: FotoReporter 24.pl – 4800 m2 dla sztuki współczesnej a będzie jeszcze więcej, aby moi klienci się nim zaciekawili. A mam sporo znajomych, którzy interesują się turystyką i wszystkim, co z nią jest związane. Pozdrawiam Maryln Fuchser.

 2. millotaurus pisze:

  Historia tego łódzkiego muzeum jest naprawdę ciakawa. Zerknij tutaj:

  http://msl.org.pl/pl/strony/historia_muzeum/

  • JBB pisze:

   Koniecznie muszę wrócić do Łodzi. W Muzeum Kinematografii ledwo okiem rzuciłam a warto tam dłużej pobyć. Na Muzeum Sztuki pewnie n-krotnie więcej czasu potrzeba. Od czasu wypadu do Muzeum Śląskiego w Goerlitz upodobałam sobie fotografowanie przestrzeni wystawienniczych. To także swojego rodzaju dzieła sztuki. Pozdrwiam, J.

 3. millotaurus pisze:

  Tutaj jest kilka fotek z otwartego dwa lata temu ms2 (drugi oddział muzeum w Manufakturze):

  http://www.panoramio.com/user/2024433/tags/MS2

 4. millotaurus pisze:

  Ahoj Janeczko – świetna relacja, fajnie,że coś się dzieje ciekawego…ale muszę coś niecoś sprostować… w Łodzi od 1931 roku funkcjonuje Muzeum Sztuki Współczesnej – XX i XXI wieku…:-)

Dopisz tutaj swoje refleksje: