Zapraszamy do komentowania

6 komentarzy do: “Dubaj – diament pustyni czy futurystyczna metropolia”

 1. Andrzej pisze:

  Piękne zdjęcia Isabello: zwłaszcza te z fontannami wody & Rybkami.. na pustyni 😉

 2. Isabeldeg pisze:

  Arabowie kochają samochody. W Dubaju aż roi się od Ferrari, Lamborghini, Bugatti, Porsche, Maserati, po Rolls-Royce’a. Ale nie ma co się dziwić, tu litr paliwa jest tańszy od 1,5L butelki wody.

 3. Isabeldeg pisze:

  Polecam dwie foto galerie na moim profilu w Google.
  https://plus.google.com/u/0/101531342118251596737

  • Janina pisze:

   Dobrze, że wstawiłaś link, bo bym przegapiła. Szkoda, że nie ma tam miejsca na komentarz pod zdjęciem, chętnie bym spontaniczne refleksje dodała. Fantastyczne wnętrza tych galerii a niebieskie ryby mają pyski jak ludzkie twarze, no i ta zima minus 4 na pustyni. Co to znaczy mieć kasę 😉

 4. Isabeldeg pisze:

  JBB serdecznie dziękuję za pomoc w wstawieniu artykułu i fotek. Zieleni ogólnie jest mało, ale jeżeli jest to bardzo wypielęgnowana. Ciekawe miejsce i jak się zorientowałam… prawie na każdą kieszeń. Myślę, że fotki oddają treść materiału i nastrój miejsca.

 5. JBB pisze:

  Dziękuję Izo za pokazanie tak odległego regionu świata. Faktycznie miasto może oszołomić. Dobrze, że w tej futurystycznej metropolii nie zapomniano o nasadzeniu drzew i innej roślinności. Naturalne i sztuczne oświetlenie w różnych kolorach, w dzień i w nocy, dodają miastu lekkości, nawet ducha rozrywki, chociaż pewnie w każdym z tych wieżowców toczą się poważne dyskusje biznesowe.
  Bardzo ciekawa fotorelacja z bajecznego Dubaju.

Dopisz tutaj swoje refleksje: