Zapraszamy do komentowania

15 komentarzy do: “Rodyjskie impresje czyli Rodos w czternastu pigułkach”

 1. millotaurus pisze:

  Muchas gracias por su visita y comentario agradable, Elena !!!

 2. Elena Belloso pisze:

  Me gustan mucho los vídeos y la música de fondo,son maravillosos!

  FELICIDADES!!! saludos desde España.

 3. Honu pisze:

  No to już wiem, gdzie pojadę na wakacje 😀

  Piękne fotki! Nie ma co się szczypać, gdy ma się takie oko, tylko pstrykać, pstrykać, pstrykać… ;)))))

 4. malby pisze:

  Ech, wspomnienia…Z wielką przyjemnością przeszłam się ponownie, nagrzanymi słońcem, ulicami Rodos, to był wspaniały urlop 🙂 Pomysł z prezentacją zdjęć w formie filmu, ze świetną ścieżką muzyczną, bardzo udany i oryginalny. Gratuluję debiutu na stronie FotoReportera 🙂

 5. millotaurus pisze:

  Mimochodem, albo raczej mimowolnie, obejrzałem te filmiki po raz drugi po dość długim czasie…i nieco mi wstyd za ich jakość, ale niczego w nich zmieniać nie będę, bo były i są rejestracją „na gorąco” wyniesionych z tej wyspy wrażeń.
  Gdybym dziś powtórzył ten montaż, to mógłby być nieco bardziej sprawny i bardziej quasi-profesjonalny, ale przestałby być zapisem stanu ducha po tym urlopie, czyli stracił by na szczerości…niech więc zostanie, jaki jest 🙂

  Dziękuję Janko za miłe komentarze !!!

  • admin pisze:

   To niesamowita relacja. Dobrze, że dodałeś trochę tekstu. Nie jest to zwyczajny opis, ale jego kwintesencja. Wyłania się z niego niewyobrażalnie duża liczba miejsc odwiedzonych i doznanych wrażeń. Chyba nie ma „racjonalnego” sposobu na prezentację takiej wycieczki, ale na pewno można się bawić „potem” w filmiki tematyczne: o ludziach, architekturze, przyrodzie.

   Mnie się podoba możliwość kompleksowego spojrzenia na wyspę, jaką dały mi Twoje foto-kompozycje.

   • millotaurus pisze:

    Ha !
    Cieszę się, bo to oznacza,że mój cel został osiągnięty – pokazać miejsce poprzez swoje, mnie lub bardziej udane, fotografie !!!
    🙂

 6. JBB pisze:

  A nad wszystkimi obrazami unosi się jakaś nutka zadumy nad urodą świata, podziw dla twórców przedmiotów i budowli, które powstały w zamierzchłych czasach i nadal cieszą oczy swym pięknem i dostojeństwem.

 7. JBB pisze:

  Trzeciego dnia pomyślałam, że się teleportowałam do Holandii… ta zieleń i zacienione kanały, zupełnie nietypowe dla greckiej, nasłonecznionej wyspy.

  Podoba mi się sposób naprzemiennego pokazywania planów ogólnych i detali. Zaglądasz w każdy zakamarek, patio czy brukowaną uliczkę, leżącą zapewne poza szlakiem oferowanym przez biura podróży.

  • millotaurus pisze:

   To efekt tego,że zdjęcia są zmontowane w identycznej kolejności w jakiej były robione…stąd ta naprzemienność…pomyślałem sobie, że w ten sposób jakoś tam odzwierciedlam faktyczny spacer…:-)

 8. JBB pisze:

  Pomimo kłopotów z przeglądarką powędrowałam Twoim szlakiem kilka dni. Bardzo dobry pomysł z dynamiczną prezentacją zdjęć. Miejscami dobór sposobu wyświetlania jest tak trafny, że odnosiłam wrażenie, że oglądam film i widzę jachty płynące do portu.

  Tło muzyczne rewelacyjnie współgra z obrazem. Drugiego dnia pojawiają się ptaki, rzeźby ptaków i ścieżka dźwiękowa też zawiera ptasie trele. Super!

Dopisz tutaj swoje refleksje: